středa 3. dubna 2013

and what about kristý?

christie.
Nerozhodný, nestálý optimista. Bývalá  baletka. Milovnice knih, slonů a pěkné hudby. Módní fanatik a věrný přítel. Trochu snílek, zarytý filosof a milovník svého táty Ježíše. Ukecaný smíšek co si rád hraje na vážnou. Pilná studentka, kterou nebaví domácí úkoly a učení. Obdivovatel Francie, Anglie, New Yorku a Ameriky celkově, co si libuje v cestování. Moderní holka co miluje Beatles a devatenácté století. Hodná holka, která se bojí výšek. Studentka jazykového křesťanského (anglického) gymnázia.

Miluje teplý voňavý sýrový popcorn, karamelovou zmrzlinu, kinder čokoládu, gumových bonbonů a pendreků, jarní rána, slunečný (ale i ten sychravý  podzim, horké čaje, oslazené silné kávy, Izrael, západy slunce, fotografování, vůni nových knížek, páteční večery, papírnictví a knihkupectví, nakupování (nejen) se sestřenkou, cestování vlakem, chození bez bot, pozorování oblohy, toulky přírodou, staré gramofony, gramofonové desky, vonné svíčky, kosmetické výrobky, táboráky, vůni levandule, vanilky a skořice , bylinky, vítr ve vlasech, maminčinu kmínovou polívku, psaní do deníků, citáty, přemýšlení, snění, tančení, zabarvené listí na podzim, zelenou jarní trávu, laky na nehty, spontánní chování, inteligentní milé hezké kluky (:D), laky na nehty, noční oblohu, sledování filmů v kině, letní roadtripy, objevování nových míst,  ...

Nesnáší polívky, namyšlené lidi, lži, domácí úkoly, pondělní rána, čekání, vatu (brr), chlad, dlouhé mrazivé zimy, neoriginalitu, povznešené chování, puberťáky, zlomené nehty, škytavku, když nemůžu usnout, němčinu, Ordinaci v růžové zahradě a Ulici, matiku, chemii a fyziku, špatné známky (haha), nervozitu a stres, komáry a mouchy, přetvářku, pomluvy a intriky, aroganci, hádky, když je na mě někdo naštvaný, ...

Poslouchá různé skupiny a písničky si vybírá podle momentální nálady. Momentálně u mě nejvíce bodují Coldplay, dále pak One Republic, Imagine Dragons, Lumineers, Munford and Sons, Mike Dignam, Birdy, John Newman, The city harmonic, Matt Radman, Switchfoot, Adele a podobně. Dále miluju klasiku jako jsou The Beatles, The Kinks, Elvis Presley, různé soundtracky filmů a asi milion dalších skupin, zpěváků a zpěvaček, co se mi nechtějí vypisovat.

Zajímavé na ní je, že ...
...miluje Francii, Anglii a Izrael, ale nikdy ani jednu z těchto zemí naživo neviděla ale naživo byla jen v Anglii.
...nikdy nevyrží na jednom blogu dlouho a stále si zakládá nové a nové blogy, které po pár dnech (hodinách!) vymaže.
...miluje koťata a kočky svých známých, ale celkově kočky moc nemusí. Přijdou jí falešné.
...je strašně soutěživý typ, ale když ví, že je ve společnosti, kde není vůbec dobrá, raději se her nezůčastní.
...vede vnitřní boj o tom, jestli má radši čepovanou Kofolu či chlazenou Coca-colu. Zatím se nerozhodla.
...miluje čtení fashion blogů, ale ne proto, že by byla namyšlená pipina. Prostě si myslí, že oblékání se je zábava a je ráda v obraze. :)
...někdy mluví jako z jiné doby, nebo používá knižní výrazy za což se jí její kamarádky pošklebují. Ona si to ale nikdy neuvědomuje a ani se za to nestydí.
...nelituje toho, že odešla z hodin klavíru, ale zárověň lituje, že neumí hrát na žádný hudební nástroj. Jednou by chtěla aby s ní měl někdo trpělivost a naučil jí hrát na kytaru. 
...je někdy ráda sama i ve společnosti více lidí. Ráda přemýšlí a nebojí se tmy.
...nikdy si nehrála s panenkami. Pár jich vlastnila, ale nikdy si s nimi neuměla moc pěkně hrát. (Rozuměj - bárbínám jsem zásadně stříhala vlasy a trhala hlavy... I těm sestřiným!)
...miluje noční procházky. Sice je to někdy nebezpečné (v dnešní době), ale stejně je šťastná, když může jít sama nehybnou nocí a přemýšlet. 
...i když to často nedává najevo, tak je jí spousta věcí strašně líto. Třeba když se jí smějou její vlastní kamarádky, nebo když si o ní učitelé myslí něco co není pravda. Je "cíťa", ale moc to nedává najevo.
...strašně emotivní člověk. :D Když je z něčeho nadšená, strašně to prožívá, když jí něco dojme, nejraději by hned bulela a když je naštvaná, taky to na ní hned haždý pozná. :D
...nedokáže se na nikoho zlobit moc dlouho. Odpouštění jí nedělá veliký problém.
... od té doby co se naučila psát toužila být novinářkou, ale poslední dobou spíše uvažuje nad prací s dětmi.
...má hromadu (!) přátel, které miluje, ale lidi, kteří jí doopravdy a do hloubky znají by dokázala spočítat na prstech jedné ruky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Jsem vám vděčná za každý komentář! :)