úterý 12. února 2013

January favourites

Ano, já vím, jsem strašná. Je skoro polovina února a ještě jsem nezapsala oblíbence za leden, jak jsem slíbila. Ale bylo toho opravdu hodně do školy... Dneska jsem si udělala volný den, jelikož jsem si potřebovala zajít k doktorce kvůli akné (hodně mi pomohla) a na odpolednu už se nemělo cenu vracet, vzhledem k tomu, že dvě hodiny psát všemi deseti můžu i doma, že... Každopádně, to už zase odbíhám. Tentokrát oblíbenců není tolik, ale rozhodla jsem se do nich zahrnout i nějaké random věci, které mě tento měsíc těšily, tak snad se vám to bude líbit. Dejte mi vědět, jakému stylu oblíbenců dáváte přednost. Těmto obsáhlejším, nebo těm stručným, které jsem dělala v září?
 Sprchové gely jsem nikdy nijak neřešila. Ale jen do té doby, než se mi dostal do ruky tento miláček. Má krémovou úžasnou konzistenci (opravdu jako tělové mléko!), krásně voní a pokožku opravdu hydratuje, což teď v této zimě velmi oceňuji! Seženete v jakékoli drogerii kolem 80,-.
I didn't really care about shower gel before. But it's different since I have this baby! :) It has creamy conzistancy (it's like body lotion!), it smell very well and it perfectly moisturizes my skin, which is something that I really appreciate in winter. You can buy this in any drugstore and it cost around 80CZK.
 Po těžkém pololetí ve škole jsem se chtěla něčím odměnit a tak jsem si s jednoho webu objednala tuto paletku očních stínů značky MUA. A jsem mile překvapena! Stíny mají krásné třpytivé barvy, jsou velmi pigmentované a lehce se nanáší. Moje nejoblíbenější na každodenní nošení je ta druhá vlevo nahoře. :) Koupila jsem jí na internetu za 150,-.
After a hard semester at school, I wanted to buy something to reward myself so I ordered online this eyeshadows palette by MUA. And I was pleasantly surprised! The eyeshadows have beautiful shimmery colours, they are very pigmented and easy to apply. My favourite one for everyday make-up is the second from the left at the top. I bought it online and it cost 15OCZK..
 O tomto olejíčku na vlasy jsem slyšela mnoho dobrého a tak jsem se sama chtěla přesvědčit, jak dobrý je. A je perfektní! Má super konzistenci a vlasy jsou po něm krásně jemné a lesklé. A navíc je cenově dostupný. Seženete v drogerii DM za myslím 80,-.
I heard so many great thinks about this hair oil so I wanted to try it and see if it's really works. And it does! It has great conzistancy and it make my hair feel very soft and shiny. And it's super inexpensive too. You can get it in DM for 80 CZK.
 Tento krém na ruce mi byl tento měsíc velikým pomocníkem. Má pleť je velice náchylná na exémy a zrovna tuto zimu se mi vyrašil na rukou, takže by jsem bez tohodle malého zázraku asi nepřežila. Navíc oprvadu krásně voní. Kolik stojí nevím, dostala jsem ho na Vánoce, ale neženete ho v jakkékoli drogérii.
This hand cream helped me so much when I got my eczema on my hands. Plus it smell incredibly amazing. I am not sure how much it cost, because I got it for Christmas, but I know for sure that you can buy this in any drugstore. :)
Čím déle tuto řasenku používám, tím více jí miluju. Řasy krásně pročeše, prodlouží, zahustí, nežmolkuje se ani nedrolí a mé řasy zkrátka vypadají krásně. A to nejlepší je, že stojí pouhých 90 korun. Seženete v jakkékoli drogerii. :)
The longer I use this mascara, the more I love it. It make my eyelashes look bigger, longer and more beautiful. I love it. And the best part is that it's super cheap. You can buy it for 90 CZK in any drugstore.
 V zimě si s sebou do školy vždycky nosím nějaké čaje, jelikož je mi vždycky hrozná zima a čaje mám ráda. Minulý měsíc jsem jich vyzkoušela opravdu hodně, ale mé nejoblíbenější jsou tyto dva. :)
I always carry to school with me some teas in winter because I am always really cold and I love teas. Past month I tried so many of them but my favourites are these two. :) 

V lednu jsem přečetla hodně knížek, ale moje úplně nejoblíbenější je Polibek pro Annu od Stephanie Perkinson. Nechci vám tady vypisovat o čem je, jen vám řeknu, že se nejedná o žádný trapný dívčí románek. :) Je to moc pěkná oddechová knížka. :)
I read so many books in January but my absolutelly favourite is Anna and the French kiss by Stephanie Perkinson. I don't want to tell you whole story but I will tell you that it's not a lame love story. :) It's really beautiful relaxing book. :)

Dlouho jsem se rozmýšlela jakou nejoblíbenější písničlu tady dát, ale nakonec jsem se rozhodla pro tuto. Poslouchala jsem jí asi nejčastěji, i když to není úplně můj hudební styl. :) Má krásné slova i melodii a je děsně nakažlivá! :D
For a long time I wondered what song I should pick, but I finally decided on this. I listened it most often, although it's not really my style of music. :) It has beautiful words and melody and it is catchy! :D

P.S. omlouvám se z gramatické chyby jak v angličtině, tak i v češtině, ale nejsem dokonalá a článek byl psán ve spěchu. :)


1 komentář:

  1. Tu řasenku doma poříd mám, používám sice jen občas, ale zdá se mi jako fajn průměr, měla jsem rozhodně lepší, ale když si člověk uvědomí, že za ni dal jenom 90 kaček... :D
    A MUA paletku taky docela ráda používám, ale shimmerové stíny mi moc dobře nedrží, zato ty dva matné používám hodně ráda. :)

    OdpovědětVymazat

Jsem vám vděčná za každý komentář! :)